2009 m. rugsėjo 12 d., šeštadienis

Sumauta grafika, žiurkės niekinimas ir fetos vagystės.

Lyg tarp kitko pažvelgiau pro langą. Kaip visada tas pats per tą pati. Sumauta gyvenimo žaidimo grafika.
Man šalta. Noriu, kad įjungtų šildymą, bet visai nenoriu už jį mokėti. Gal kas nors nori manęs, kaip išlaikytinio? Pažadu, kad būsiu geras įnamis. Nešiksiu, nemyšiu ir nekramtysiu laidų.

Domas vėl niekino mano žiūrkpalaikį. Nuoširdžiai pasakysiu, kad nepamenam, kaip jį pavadinom. Tad jis su kiekviena diena būna naujas augintinis su nauju vardu, tik išvaizda ta pačia. Žinoma, jeigu Domas aka "Žiurkių niekintojas, Visatos užkariautojas-Afigenijus" neapsilanko. Jis išlaikytinis. Valgo mano "feta" ir maukia mano vyną. Nesvarbu, kad jis pats jį atneša, bet kas jo tas mano, kas mano tas niekieno.

Šiaip karts nuo karto pasiilgstų vaikų ir jų nesigaudymo aplinkoje.
Bet garsus kalbėjimas apie vaginas ir penius viską atperka.

Žaidimas "tiesa/drąsa" yra labiausiai netoleruojamas žaidimas mano dimensijoje, ne sjeigu tik apsirenku drąsą turiu rėkti/nusirengti/gąsdinti kaimynus, o jie ir taip manęs nemėgsta, nes mat jiems mano muzikos grotuvas per garsiai groja. Dar pasišakokite tai kolonkes paskatysiu prie rozetes į Jūsų miegamąjį. Tik pirmą reikia išsiaiškinti kur jis.

Einu valgyti pietų.
Kinietiška vištiena saldžiarūgščiame padaže ir ryžiai.
Viską užsigersim Cola Light.

Aš myliu.

4 pamąstymas (-ai):

Domas rašė...

Daniele, tu nesveika.

panda rašė...

Vagina yra vartotinas žodis.

Božena. U know. rašė...

Mergyyyyyyyyt noriu su tavim geri Cubąąąąąą.

panda rašė...

Ateik pas mane.

Rašyti komentarą