Lyg tarp kitko pažvelgiau pro langą. Kaip visada tas pats per tą pati. Sumauta gyvenimo žaidimo grafika.
Man šalta. Noriu, kad įjungtų šildymą, bet visai nenoriu už jį mokėti. Gal kas nors nori manęs, kaip išlaikytinio? Pažadu, kad būsiu geras įnamis. Nešiksiu, nemyšiu ir nekramtysiu laidų.
Domas vėl niekino mano žiūrkpalaikį. Nuoširdžiai pasakysiu, kad nepamenam, kaip jį pavadinom. Tad jis su kiekviena diena būna naujas augintinis su nauju vardu, tik išvaizda ta pačia. Žinoma, jeigu Domas aka "Žiurkių niekintojas, Visatos užkariautojas-Afigenijus" neapsilanko. Jis išlaikytinis. Valgo mano "feta" ir maukia mano vyną. Nesvarbu, kad jis pats jį atneša, bet kas jo tas mano, kas mano tas niekieno.
Šiaip karts nuo karto pasiilgstų vaikų ir jų nesigaudymo aplinkoje.
Bet garsus kalbėjimas apie vaginas ir penius viską atperka.
Žaidimas "tiesa/drąsa" yra labiausiai netoleruojamas žaidimas mano dimensijoje, ne sjeigu tik apsirenku drąsą turiu rėkti/nusirengti/gąsdinti kaimynus, o jie ir taip manęs nemėgsta, nes mat jiems mano muzikos grotuvas per garsiai groja. Dar pasišakokite tai kolonkes paskatysiu prie rozetes į Jūsų miegamąjį. Tik pirmą reikia išsiaiškinti kur jis.
Einu valgyti pietų.
Kinietiška vištiena saldžiarūgščiame padaže ir ryžiai.
Viską užsigersim Cola Light.
Aš myliu.
2009 m. rugsėjo 12 d., šeštadienis
Užsisakykite:
Rašyti komentarus (Atom)

4 pamąstymas (-ai):
Daniele, tu nesveika.
Vagina yra vartotinas žodis.
Mergyyyyyyyyt noriu su tavim geri Cubąąąąąą.
Ateik pas mane.
Rašyti komentarą