2009 m. lapkričio 16 d., pirmadienis

Things to buy and stuff.

"I fuckin' hate you, bitch."


Po ilgų spelionių ar aš vis dar aš nusprendžiau, kad jau seniai mano gyvenimas man nebepriklauso. Ir ne ta šūdinai blogąją prasme, kad tu esi niekas. Atvirkščiai. Tiesiog suvokiau, kad mano gyvenimas tai aplinkybių, aplinkinių ir šiaip kažko mišinys. Ir jeigu ne tai, tada visiška šikna.

Jau senokai nerašiau. Vis prisėdu, bet niekaip negaliu išgaminti kažko. Pradedu, ištrinu, parašau, suvokiu, kad kažkas ne taip.

Gal pasiilgote?
Ne?
Tada net nėra prasmės.
Dėl savęs? Nebežinau ar tai man teikia tokį patį pasitenkinimą, kokį teikė tada.
Pokyčiai. Sumauti pokyčiai.
Or maybe it's a good thing?

Mano next year plan:


  • susirasti kitą darbą (geriausia UK);

  • išvažiuoti iš Lietuvos;

  • susirasti naują jaukią vietą nusigerti, nes senoji jau, nuoširdžiai kalbant, užpiso.

Taip pat pasimečiai naujų filmų gausoje. Nei vienas iš jų neatrodo dėmesio vertas, o taip norisi valgyti popcorn'us ne namuose prie kompo. O mėtyti pinigus ir žiūrėti niekam tikusį filmą man gaila pinigų, nes, kad ir kaip būtų gaila, jais nešiku. O galėčiau.

Nusipirkau kelis nieko vertus daiktus, kurių iš tiesų man net nereikia.

  • printerį;

  • batus;

  • striukę;

  • lentynas apatiniam trikotažui + gražias medines dežutes, kad atskirčiau liemenukus nuo triusikėlių ir kojinių.

Piniginė palenkgvėjo dar ir kaip. O dar man reikia naujo namūdinio telefono, nes senasis jau nebepasikrauna. Tad nutariau, kad pirksiu tarybinį su rageliu ir laideliais. Gal kas turi kokių nors apsiūlymų, kur galėčiau rasti kažką panašaus į:





Šiaip dar labai norėčiau kokio vintage narvo savo žiurkpalaikiui. Bet jis things to buy dugne.

Taip pat labai norėčiau ir man reikėtų, nors gal labiau vis dėl to norėčiau, nes nė velnio man nereikia 50-tųjų tipo sijono. Tokio paaukštinu liemeniu ir pūsto, bet kartu ir sušiuolaikinto, ir dar būtų puiku jeigu jis nekainuotų milijonų. Iki 40 Lt. Turbūt reikėtų prasinešti po skudurynus. Bet tai, kad aš kažkaip netgi labai tingiu.

Norimo sijono pvz:

https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhpFScBgwhgZgZaiDci41eoVOn4U8yOZrgXFSU2FKF_0NEtxPdr3sdV8e4SP3qTAQnB5glH-8kng-9U23eYeVaDi_BdMzevVKmEVMliT0tUQ_lJVkw4TY66txAshJN4L5jGGhizGIVXRiIo/s400/skrit.jpg

http://ny-image0.etsy.com/il_430xN.38940348.jpg

https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEg11OPgLUfcJri-77tNMCXZQH4QOG7EajqYxb_48umMyX7fP6L0DUGA4uZqDTDjDW_wqYsczvDISEX-LeRzWTcyOrRLTnGuCQA4bQIkCJ-ufJrtm6rGk7bVQDPGG_6Yj4LAb_vq7sWLTLo/s400/post_image-laurenconrad-reddress-photos-073008-01.jpg

6 pamąstymas (-ai):

Domas rašė...

tau su galva viskas gerai?

panda rašė...

Kada man su galva viskas buvo gerai? Mmm?..
Nori pas mus vakare vyno? Tik turėsi atsinešti savo. Gal, davai norėk ką? Ir jeigu jau norėsi tai dar prigriek ir sūrio.

Everyone loves fashion rašė...

del tavo wishlisto visiskai sutinku :P reikia dumt is Lietuvos ir kuo greiciau tuo geriau ;) Noriu i UKKKK!! O del sijono, manau geriausia rasi vintazinese parduotuvese, pvz. kandis, ar pasirausus po gerus skudurynus :P

panda rašė...

Mano wishlistas tikrai neblogas. Pati pamąsčius suvokiau, kad LT nieko aš daugiau, negu nuveikiau iki šios akimirkos, nebenuveiksiu. Tik va reikia pasiryšti ir mauti. Reikia dar prikalbinti ką nors, kad man taip liūdna nebūtų.
Hmmm... Skudurynai. O kas yra geri skudurynai? Šioje srityje mano žinios skurdžios.

Rūtelė rašė...

Telefono, mieloji, siūlau ieškoti sendaikčių turguje. Ten visada visokio gėrio yra. :)
O ką tu, blem, veiksi UK? Indus plausi? Morkas skusi? Ar ant kampo dirbsi? ;)

panda rašė...

Už buto nuoma natūra mokėsiu. Kaip gi kitaip.
Nežinau ką aš ten darysiu. Šiuo metu esu pasiryžusi daryti beveik bet ką. Kad ir indus plauti. Nors visai nieko būtų dirbti kokiam bare arba kavineje padavalka. Heh.

Rašyti komentarą