Shit happens. Mostly to me, so don't worry.- Rytoj ryte palieku Vilnių ir šturmuoju UK. Faktas.
- Vis dar nesudėjau lagamino ir net nenumanau ką į jį kišti. Faktas nr. 2.
Jeigu kas nors man gali padėti ką man susitrauti, prašau, nesivaržykite ir meskite savo genialias mintis į mane. Ir kuo greičiau tuo geriau.
Tik nesakytite, kad susidėčiau kas patogu, užima mažai vietos ir blebleble. Kičinė banalybė.
Ir aš jau net nenoriu niekur važiuoti.
Noriu į Amsterdamą.
Vis dar nekenčiu pono X. Ir nekesiu ilgai. O jis mane myli, bet man jo meilė kažkaip nelabai aktualu šiuo metu.
Ir nuoširdžiai noriu tikėti, kad Londone bus pliusinė temperatūra ir man nereikės šalti, nes jeigu mane kamuos kaulus laužantis, dantis geliantis šaltis... Skaitykite apie mane laikraščiuose. Kriminalų skiltyje.
Myliu.
pandisimmo.

2 pamąstymas (-ai):
Durnėėėėė. Totali.
I still don't know why I love you.
Rašyti komentarą