2009 m. gruodžio 1 d., antradienis

Everything is going down.

Rašau trinu, rašau trinu.
Ir taip jau kelioliktą kartą.
Niekaip.
Kad ir kaip norėčiau, kad ir, kaip save prievartaučiau. Nieko. Tuštuma.
Jokio įkvėpimo.
O noriu.
Labai.
Gal tiesiog man nelemta. Turbūt nesu tam sutverta.
O kam po velniais tada aš sutverta?
Lengvas savianalizės procesas, kuris yra pertarukiamas minčių apie vyną. Aš esu sušikta alkoholikė. Ir dar prasirūkiusi.
"Tavo seksualiai prarūkytas balsas" - Jonas. Eik, pat žiani kur, Jonai. Tavo balsas irgi ne vieversėlio čiulbėjimas.
Ir šiaip žiema. Niočin man ji patinka.
Gruodžio pirma.
Puiki proga prisigerti. O ką ne? Kas pasakė ne? Į galvą, koją, pilvą, gimdą, pimpalą?

16 pamąstymas (-ai):

Anonimiškas rašė...

tu esi viena iš trenkčiausių mergų.

panda rašė...

Žinoma tai reikėjo pakartoti kelis kartus, ens neduok Dieve, esu dar ir viena iš kvailiausių.
FAIL.

Kap- rašė...

Aš visai atsitiktinai radau tavo komentarą vienam iš sekamų blog'ų ir labailabai tikėjausi, kad tai tu, bet vos paskaičiau ką čia rašai, net nebekilo abėjonių. ; P

kap- rašė...

Panda, panda, pasiilgau :))

panda rašė...

Sveikut, mieloji. Kaip malonu tave girdeti.
Ir dar smagiau, kad mane radai.
Nejaugi mano rasymas toks isimintinas?

Laura rašė...

Vieną gražią dieną aš rimtai ant tavęs supyksiu ir užmiršiu, kad egzistuoji:D
Jau kai atsiribojai nuo pažįstamų žmogelių, tai ilgam:/

Bet vistiek tave myliu, nes tu Dani ir labai labai pasiilgau:)

panda rašė...

Laura.
Jeigu tu apie skype, aš didžiai atsiprašau, bet jame taip retai būnu, kad jau netgi pamiršau, kaip juo naudotis reikia.

O aš tvaęs nepamiršau. Ne ne ne.
Aš tave myliu.

Laura rašė...

tai va, o per kur daugiau pabendrausi:(
aišku facebook'o neturi?

bet šiaip ar taip, aš čia vis užbėgu paskaityt:)

panda rašė...

Aš esu didžiai nusistačiusi prieš facebook'ą ir jo vengiu. Nežianu kodėl. Tieisog taip yra.
Aš iškilmingai prisiekiu, kad tau rašysiu ilgus laiškus į tavo pašto dėžutę, jeigu tu man pasakysi savo mail'ą. Nors tu turi mano, tad gali rašyti nesidrovėdama, aš tau būtinai atrašysiu, nes tave žostkai myliu.

Laura rašė...

na va, vienos problemos. Prieš ką dar nusistąčius?:D

O aš nemėgstu per emeilą susirašinėt:D bet tiek to:D (ljurevicute@gmail.com)

panda rašė...

Tu dar nežiani kokia problematiška aš galiu būti. Oi nežinai, nežinai. :)
Bet tai tu supranti, kad aš tav emyliu dar labaiu jeigu dėl manęs tu pasiryžusi naudoti e-mail'u?

Laura rašė...

Kaip tai nežinau, juk aš skaitau tavo mintis:D


aha, suprantu. Matai kaip aš aukojuos:DD

panda rašė...

Tu tikra auka. Besiaukojanti kitų žmonių labui.

Laura rašė...

Čia tik tau tokia garbė:))

panda rašė...

Ir šiaip aš tau ten tave kažką labai labai.

Vadink Doviliuku rašė...

Buvai viena iš įsimintiniausių ir mylimiausių mano pažįstamų. Be-abejo tokia ir likai. Tu verti visą laiką mane šypsotis. Skaitydama tavo mintis, visados jaučiu,kad esi šalia manęs.

Rašyti komentarą