
"People are scary and crazy"
- MD House powered by Facebook.
So I'm going to UK. Trys šimtai dvylika litų ir septyniasdešimt penki centai. Tiek kainuoja mano aplinkos paketimas. Lyg ir ne daug, bet kartu jaučiu, kaip lengvėja mano kreditinė kortelė. Šiaip UK yra mano second opportunity. Pirmąją nusinešė nenumaldomas pono X noras narkotinėm medžiamos. Aš turėjau legaliai valgyti piragėlius su žole ir mėgautis laisvu gyvenimu Amsterdame. Deja.
Šiaip all in all viskas nėra jau taip blogai.
- Mano gyvenimo partneris vis dar mane myli. Jausmai abipusiai.
- Mano žiurkpalaikis susigyveno su tuo, kad mes neprisimenam kuo jis vardu. Mes esame blogi tėvai. Kaip gerai, kad ta žiurkė nelindo iš mano vaginos. Tada man būtų daug sunkiau susitaikyti su faktu paminėtų kiek anksčiau.
- Panos vis dar mano, kad aš esu visai neblogai atrodanti. Taip manau ir aš. Nors nuotraukose vis dar niekaip negaliu atrasti savo lūpų ir mano nosis yra kiek per didelė, bet kojas ir pažastis skutuosi kiekvieną dieną.
- Tėvai susigyveno su tuo, kad aš jau nebe maža ir galiu turėti lytinių santykių.
- Kaimynai manęs nekenčia, bet pastarosiosmis dienomis tuo jausmu dalinuosi su draugais, kurie ramiai miega mano svetainėje ant sofos, nes matai, Jiems taip patogiau.
- Marcipaniniai saldainiai vis dar džiugina mano skrandį, nors prieš kelias dienas nuo jų mane supykino.
Pasiilgau kelių žmonių, kurių gyvenime nemačiau, bet jaučiu Jiems neapsakomai didelę trauką. You know who You are.

4 pamąstymas (-ai):
Aren't we all? (bitches, I mean) :))))
Su Ryanair keliausi jau į UK? Sėkmės. Ir parvežk man "This girl only drinks cepelinai" maikę. :D
What? Nejaugi tokias maikes gamina. Jeigu rasiu būtinai atvešiu. Įrašysiu į sąrašiuką atveštinų dalykų.
Kad ir kaip būtų keista tokius pigius bilietus radau per aerlingus.com. Iš Vilniaus man daug patogiau.
Kalės. Visos. Tik ne visos drįsta pripažinti.
Man tavęs trūks net ir tas kelias dienas. Mergyt, be tavęs mūsų vynciaus vakarai nieko verti.
Kaip mes išgyvensime be frazės: "Tu manęs nepalik tarp keturių bybių. Man baisu."
Ech, Dani, pradžioj linkiu sėkmės tau UK:)
Ir, po galais, kada skype pasirodysi?
O toliau...
Sutapimas: nors tave esu mačiusi tik fotkėj, bet šįryt Baltupių stotelėj mačiau merginą, kaip du vandens lašai panašią į tave;) prisipažink, arba tu turi dvynę sesę, arba ten buvai tu:D
Rašyti komentarą