2009 m. spalio 6 d., antradienis

vaginos monologai.


Aš noriu būti
gražesnė ir protingesnė.

Gal ne tiek protingesnė, kiek gražesnė.


Velniop tą protą, noriu implantų į papus.



Domas greičiausiai vėl užmėtys mane daiktais. O man tas pats. Man reikia postūmio kažką daryti, nes nuo mane apėmusios vidinės ruitnos man darosi bloga. Bent jau mano ciklas galėtų atsilikti nuo grafiko. Tada bent jau turėčiau priežasčių nerimauti ir manyti, kad gal, o ne ne ne, esu ne viena. Blemba, skamba, kaip iš kokio mistinio teen movie, kuris niekam nėra įdomus. Ir šiaip aš noriu gyventi ir turėti daug babkių, bet kadangi esu per nelyg didelė tinginė. Sakinys be galo ir be prasmės.

Aš noriu šokoladinių sausainių su karšta karamele ir adr marcipaninių saldainių.

6 pamąstymas (-ai):

Laura rašė...

Kaip aš pasiilgau tokių tavo minčių:) Ir išvis tu esi pradingus, nors sakei nepradingsi. Už tai galėčiau pykt ant tavęs, bet neina:))

panda rašė...

Laura, mano Lauraaaaa.
Aaš žinau, kad esu totali šikna, bet taip neturiu laiko, kad man net pačiai baisu.
O kai tik yra pusvalandukas alisvas norisi ulėti lovoje ir nieko neveikti. O ypač, kai taip šalta.
Bet aš tavęs nepamiršau, vis dar tave bepro bepro myliuuuuuu.

Laura rašė...

Džiugu tai girdėti:) Tikiuosi, akd atsiras kada nors laiko:) Tu esi labai labai išsiilgta:)

panda rašė...

Oooo... Mergyt, patikėk, niekada nemaniau, kad gali būti tiek darbo ir tiek mažai laisvo laiko.
Tačiau vakari ilgėja, orai šaltyn, nieko kito nebeliks, kaip tik sedėti namuose prie kompo.
Tada atsigriebsime už viską, viską.

stateless rašė...

We miss you. :/

panda rašė...

I miss You too, girls.

Rašyti komentarą