2009 m. kovo 22 d., sekmadienis

Tuščiaiįkiaurą

Iki pat ankstyvo ryto varčiausi ir mąsčiau, kad egzistencija peržengė visas nubrėštas ribas.


Einšteinai, Hemingvėjai...


Tuašcgarėčiųdūmai.




Namai paskendė apmąstymuose.


O man vis dar neapsakomai gera pabusti rytais šalia tavęs.




Du puodeliai juodos kavos ir trys sausainiai.


Muzikos garsai ir gyvenimo prasmė.




Visa tai yra būtent tai ko aš siekiau.




0 pamąstymas (-ai):

Rašyti komentarą